wieloletnie doświadczenie

sprawdzone technologie

szeroki zakres usług

najwyższa jakość


O firmie

Firma handlowa ARKA Wiesław Syniec to cieszący się doskonałą opinią, działający z powodzeniem od 1992 roku tartak znajdujący się w województwie zachodniopomorskim i znany także pod wcześniejszą nazwą "DĄB".

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług przetwórstwa drewna liściastego - dąb i buk.

Na państwa zamówienie wyprodukujemy wysokiej jakości tarcicę, deski obrzynane i nie obrzynane, a także fryzy parkietowe. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę produkcyjną.

Świadczymy również usługi transportowe krajowe i międzynarodowe.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, nasi doświadczeni pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w wyborze produktów i usług najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.


Wiodące produkty
Deska obrzynana
Tarcica
Fryzy


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 91 385 13 36

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasza firma istnieje od 1992 roku, dysponujemy więc bogatym doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy Państwu szeroki zakres przetwórstwa liściastego drewna bukowego i dębowego - tarcicę, deski obrzynane i nie obrzynane, a także fryzy parkietowe.

Nasi doświadczeni pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w wyborze usług najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.